AB studio

Andrea Brožová

3D střih

3D střih je inovativní metoda oceněná Zlatým pohárem a právem označována za naprostý převrat ve stříhání. Jde o takzvané technické, geometrické stříhání. Nejedná se o klasický střih, ale o systém, který nás dovede k výslednému střihu jakéhokoliv typu. Jeho exkluzivita spočívá v tom, že se zákaznice nemusí o své vlasy složitě a zdlouhavě starat. Vlasy se foukají v předklonu  proti směru růstu nebo si může nechat vlasy volně uschnout. Nemusí používat žádné stylingy, žádné laky… „Jenom si zaklepe hlavou a jde…“

Střih se provádí při dvou návštěvách. Při první návštěvě se provede hlavní střih, při kterém se vlasy uvedou do téměř finálního stavu. Po cca 14-ti dnes se provede kontrolní střih. Takto by měl vydržet po celou dobu, což je u krátkých vlasů 2-4měsíce, polodlouhé 4-6měsíců, dlouhé 6-12 měsíců.

3D střih je určen aktivním ženám i mužům, kteří se nemohou nebo nechtějí starat o své vlasy, ale chtějí vypadat dobře. Je vhodná pro všechny typy vlasů, poradí si i s nesourodými „vlnami“.

3D střih je časově náročnější než klasické stříhání a při první návštěvě zabere 1-2 hodiny. Kontrolní dostřih je již kratší a trvá 15-30 minut.